drizzle - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Synonym for `help'.
hu: A 'segítség' szinonímája.

en: Clear command.
hu: Parancs törlés.

en: Reconnect to the server. Optional arguments are db and host.
hu: Újra kapcsolódás a szerverhez. Opcionálisan megadható az adatbázis és a kiszolgáló.

en: Quit drizzle.
hu: Kilépés a drizzle-ből.

en: Get status information from the server.
hu: Állapotinformáció kérése a kiszolgálótól

en: Display column type information.
hu: Mező típus információ megjelenítés.

en: Use compression in server/client protocol.
hu: Tömörítés használata a szerver/kliens protokollban.

en: Continue even if we get an sql error.
hu: Folytatás sql hiba esetén is.

en: Write line numbers for errors.
hu: Sorszámok megjelenítése hibákhoz.

en: Only allow UPDATE and DELETE that uses keys.
hu: Csak kulcsokat használó UPDATE and DELETE utasítások engedélyezése.

en: Output version information and exit.
hu: Verzióinformáció megjelenítése és kilépés.

en: Enable/disable LOAD DATA LOCAL INFILE.
hu: LOAD DATA LOCAL INFILE engedélyezése/tiltása.

en: Flush buffer after each query.
hu: Buffer űrítés minden lekérdezés után.

en: Ignore SIGINT (CTRL-C)
hu: SIGINT (Ctrl-C) figyelmen kívül hagyása

en: Reconnect if the connection is lost. Disable with --disable-reconnect. This option is enabled by default.
hu: Újrakapcsolódás ha a kapcsolat megszakad. Letiltás ezzel --disable-reconnect. Ez az opció alapértelmezetten engedélyezve van.

en: Number of seconds before connection timeout.
hu: Másodpercek száma a kapcsolat időtűllépése elött.

en: DELIMITER cannot contain a backslash character
hu: DELIMITER nem tartalmazhat backslash karaktert

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: Query aborted by Ctrl+C
hu: Lekérdezés megszakítva Ctrl+C -vel

en: Processing line: %<PRIu32>
hu: Sor feldolgozása: %<PRIu32>

en: Unknown command:
hu: Ismeretlen parancs:

en: List of all Drizzle commands:
hu: Az összes Drizzle parancs listázása:

en: Couldn't execute '%s': %s (%d)
hu: A(z) '%s' nem végrehajtható: %s (%d)

en: Display this help and exit.
hu: Megmutatja ezt a súgót, majd kilép.

en: Unknown error %d
hu: Ismeretlen hiba %d

en: Table is read only
hu: A tábla csak olvasható

en: Enable transaction log
hu: Tranzakciós napló engedélyezése
