drizzle - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Synonym for `help'.
cs: Synonymum pro `nápověda'.

en: Clear command.
cs: Smazat příkaz.

en: Reconnect to the server. Optional arguments are db and host.
cs: Znovu připojit k serveru. Volitelné argumenty jsou db a host.

en: Set statement delimiter. NOTE: Takes the rest of the line as new delimiter.
cs: Nastavit oddělovač příkazů. POZOR: Jako oddělovač se použije vše až na konec řádku.

en: Send command to drizzle server, display result vertically.
cs: Odeslat rozkaz na drizzle server a zobrazit výsledek vodorovně.

en: Exit drizzle. Same as quit.
cs: Opustit drizzle. Stejné jako quit.

en: Send command to drizzle server.
cs: Odeslat rozkaz na drizzle server.

en: Display this help.
cs: Zobrazit tuto nápovědu.

en: Disable pager, print to stdout.
cs: Vypne stránkování, výstup vypíše do stdout.

en: Don't write into outfile.
cs: Nezapíše do výstupního souboru.

en: Print current command.
cs: Tisknout současný příkaz.

en: Change your drizzle prompt.
cs: Změna vaší drizzle výzvy.

en: Quit drizzle.
cs: Ukončit drizzle.

en: Get status information from the server.
cs: Obdrž informaci o stavu ze serveru.

en: (not used)
cs: (nevyužito)

en: Reading history-file %s
cs: Čtení souboru historie %s

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: Bye
cs: Nashledanou

en: Query aborted by Ctrl+C
cs: Otázka zrušena od Ctrl+C

en: Display this help and exit.
cs: Zobrazit tuto nápovědu a odejít.
